KONST / Litografier / Färglitografi 13978175
nr 1397 8175
Marianne Ã…gren
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Kvinna i klänning. Signerad, numrerad 59/540. Oramat löst blad. Bladets mått: 63x45 cm
Marianne Ågren, född 1943 i Malmö, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 maj 2021
kl 20:23:45
12/5 17:31:17
300 kr
13/5 12:13:16
Marianne Ã…gren
Läs mer om Marianne Ã…gren